Mesti

Mesti

O firmie

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki przemysłowej. Dzięki realizacji wielu różnorodnych projektów, naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Posiadamy wyspecjalizowany zespół dzięki, któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie, stawiamy na jakość i solidność.

10 lat doświadczenia
na rynku
71 wykonanych realizacji
KNX/EIB
150 klientów
nam zaufało
O firmie

Projektowanie systemów automatyki

Proces projektowy zawsze zaczynamy od szczegółowej rozmowy z klientem aby dowiedzieć się jakie są Jego wymagania oraz jaki końcowy efekt chciałby osiągnąć. Nie musisz się przejmować dokładnie jakiego typu sterowanie potrzebujesz ponieważ to my przedstawimy Ci możliwości oraz rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań a także Twoim możliwości finansowych.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

W naszych rozwiązaniach stosujemy najbardziej skomplikowane systemy bezpieczeństwa w oparciu o renomowanych producentów Axis Communication oraz Milestone Systems. Urządzenia jak również rozwiązania dobieramy specjalnie według potrzeb Inwestora zapewniając mu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Staramy się zrozumieć co rzeczywiście Inwestorowi jest potrzebne a dopiero później zaproponować rozwiązania.

Systemyautomatyki

Inteligentne i energooszczędne budynki użyteczności publicznej zdobywają coraz większe uznanie. Rozwiązania zastosowane w tych obiektach znacząco podwyższają ich funkcjonalność. Architekci i inwestorzy poszukują rozwiązań nie tylko estetycznych, ale maksymalnie funkcjonalnych, opłacalnych, dających większy komfort, bezpieczeństwo i mniejsze zużycie energii.

Najważniejsze, żeby w budynku wiele złożonych instalacji współpracowało ze sobą w jednym spójnym systemie zarządzania. Tylko wtedy urządzenia mogą przekazywać między sobą informacje i dostosowywać się do zmiennych warunków. Finalnie inwestor otrzymuje do dyspozycji zintegrowany i kompletny inteligentny budynek swojej firmy.

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Prefabrykujemy rozdzielnice elektryczne do 4000A, szafy automatyki, oraz szafy pod specjalne zamówienie. Do prefabrykacji wykorzystujemy wyłącznie komponenty renomowanych producentów. Każdy projekt jest inny dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, weryfikujemy go i dostarczamy klientowi gotowy produkt. Dostarczamy rozdzielnicę na mniejsze inwestycje takie jak mieszkania, domy jednorodzinne, po realizację dużych przedsięwzięć jak np.: fabryki, hale magazynowe, biura, sklepy wielkopowierzchniowe, hotele, obiekty użyteczności publicznej, itd. Posiadamy doświadczoną kadrę prefabrykatorów.

Posiadamy status Partnera KNX, który umożliwia nam montaż systemu KNX oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie

ABB
SCHENIDER-ELECTRIC
HAGER
Axis Comunications
Jung
Gira
Satel
MILESTONE
WAGO
EATON
PHOENIX-CONTACT
BECKHOOF
CRESTRON
SAMSUNG
SIEMENS