Mesti

Mesti

Nowoczesne instalacje elektryczne

Decyzja o budowie domu jest niezaprzeczalnie jedną z najważniejszych w życiu. To spełnienie marzeń, które najczęściej przebiega w ogromnych emocjach i stresie.

Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest to przedsięwzięcie, dlatego staramy się w nim pomóc już na etapie planowania domu. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie. Dobieramy odpowiednie urządzenia w zależności od nawyków, osobowości i potrzeb użytkowników.

Dom Inteligentny

Inteligentny dom to nie tylko pięknie zaprojektowane wnętrza. Najważniejsze, żeby budynek był wyposażony w nowoczesny sprzęt, który zapewnia mieszkańcom maksymalny komfort, bezpieczeństwo i spokojny sen. Kluczowym zadaniem inteligentnego domu jest dopasowanie się do aktualnych warunków oraz pomoc w awaryjnych sytuacjach.

Systemy AUDIO/VIDEO

W naszej ofercie posiadamy również telewizory, telewizory w lustrach, głośniki, sprzęt autio/video, niewidzialne głośniki, ekrany, projektory itp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Instalacjeteletechniczne i teleinformatyczne

Dzięki szerokiemu portfolio usług mamy możliwość stworzenia środowiska IT, które będzie solidnym wsparciem w realizacji potrzeb zaawansowanych instalacji elektrycznych. Instalacje te zwiększają bezpieczeństwo oraz znacznie podnoszą standard.

Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie:

Pomagamy wykorzystywać nowatorskie rozwiązania technologiczne udowadniając, że odpowiednie podejście do projektu gwarantuje wysoką efektywność inwestycji.

Wyjątkowe kwalifikacje Naszego zespołu potwierdza szereg certyfikatów oraz statusy partnerstwa i wyróżnienia otrzymane od dostawców. Jesteśmy przekonani, że klienci i współpracownicy to dla nas partnerzy, z którymi chcemy dalej się rozwijać.

Monitoring

Uzupełnieniem nowoczesnych instalacji elektrycznych jest monitoring. Zabezpiecza on nasze mienie oraz podnosi poziom bezpieczeństwa. Integrując go z nowoczesnymi instalacjami oraz pozostałymi systemami takimi jak instalacje alarmowe, IT, kontrola dostępu oraz audio mamy w pełni funkcjonujący organizm, dzięki któremu czujemy się w naszym domu bezpiecznie.

Systemy sygnalizacjiwłamania i napadu

Podobnie jak monitoring Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu są uzupełnieniem szeroko pojętych nowoczesnych instalacji elektrycznych. Dzięki nim mamy pewność, że nasz Dom, który jest naszym marzeniem jest chroniony we właściwy sposób, osoby w nim przebywające mogą czuć się bezpiecznie, a gdy domowników nie ma w domu to również możemy być spokojni ponieważ jesteśmy chronieni przez najnowsze zabezpieczenia, które są zintegrowane z naszym domem inteligentnym.

Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie

ABB
BOSCH
BUSCH-JAEGER
REVOX
Axis Comunications
Gira
Insprid
Jung
Satel